Ubytovanie v Londýne

Kde ?

Poskytujeme ubytovanie v typických 4-6 izbových domoch viktoriánskeho štýlu vo východnej časti Londýna – Walthamstow Forest, Walthamstow Central, Stratford, Leyton, Upton Park. Ubytovanie sa vždy nachádza v blízkosti dopravných spojov.

Za koľko ?

Ubytovanie v Anglicku nemusí byť drahé. Ceny nášho ubytovania sú priaznivé oproti obvyklým cenám, ktoré sú Londýne ponúkané. Ubytovanie platíte až pri podpise zmluvy o ubytovanie po vašom príchode.

SINGLE ROOM – podľa obsadenosti

 • jednolôžková izba
 • od £100 do £150 za týždeň podľa domu
 • Cena platí za 1 osobu v jednolôžkovej izbe 
 • Depozit (kaucia) je £150 (£90 vratných pri odchode z ubytovania pri dodržaní zmluvných podmienok)
Dôležité upozornenie pre klientov:
V rámci letného obdobia chceme upozorniť na obmedzené kapacity single izieb, vďaka čomu dostupnosť single izbieb na toto obdobie garantovať, bohužial , nevieme.
Cena single izieb pre klientov prichádzajúcich v období 10.06.-31.08.2019 bude od 120 GBP/ tyždeň.
Rezervovať

DOUBLE ROOM

 • dvojlôžková izba
 • od £75 do £85 za týždeň podľa domu
 • Cena platí za 1 osobu v dvojlôžkovej izbe
 • Depozit (kaucia) je £150 (£90 vratných pri odchode z ubytovania pri dodržaní zmluvných podmienok)

Doležité upozornenie pre klientov:

Cena za zdielané izby v rámci  letného obdobia 10.06.-31.08.2019  z dôvodu velkého zaujmu bude 100 GBP/tyždeň. Pre klientov, ktorí zostanú u nás ubytovaní po 31.08.2019 sa automaticky budú upravovat najmy na naše celoročné ceny, teda 85 GBP/tyžden.

 

Rezervovať

Dlhodobé ubytovanie znamená, že u nás zostanete minimálne 4 týždne.
Uvedená cena od £ 100 za týždeň za miesto v jednolôžkovej izbe, resp. od £ 75 za týždeň za miesto v dvojlôžkovej izbe, platí, keď u nás zostanete dlhšie ako 4 týždne.
Nájomné zahŕňa všetky poplatky za spotrebu elektrickej energie, plynu, vody, platbu za miestne dane (council tax) a tiež nákup základných čistiacich prostriedkov (na umývanie riadu, kúpeľne a pod.) V hodnote £ 10 za mesiac, zadarmo pripojenie k Wi-Fi.
Neplatíte už nič navyše, vyššie uvedené ceny sú konečné!

O ubytovaní

Ubytovanie štandardne poskytujeme v jednolôžkových alebo dvojlôžkových izbách (anglicky single room a double room) v typických londýnskych domoch. Ubytovanie v jednolôžkovej izbe Vám pre veľký záujem nemôžeme dopredu na 100% garantovať; ak však v čase príchodu bude jednoposteľová izba voľná, radi Vám ju poskytneme. V opačnom prípade Vám ubytovanie v jednolôžkovej izbe poskytneme ihneď, ako sa uvoľní.
Ak cestujete do Londýna v trojici, radi Vám na požiadanie pripravíme aj trojlôžkovú izbu (anglicky triple room), v cene už od 70 libier / osoba / týždeň.
Naše domy majú 4 až 6 jednolôžkových alebo dvojlôžkových izieb. V každom dome je k dispozícii nasledujúce vybavenie:

práčka
dve chladničky
mikrovlnná rúra
žehlička a žehliaca doska
kompletne zariadená kuchyňa: rýchlovarná kanvica, sendvičovač prípadne hriankovač, hrnce, taniere, príbory, poháre, riad a pod.,
nábytok v izbe – skriňa, komoda, postel, matrace,
bezdrôtová Wi-Fi
malá záhradka,
prostriedky na upratovanie – vysávač, mop a i.
Všetky uvedené položky sú pripravené k vášmu užívaniu.

Naše výhody pre Vás:

 • Garantujeme spoločné ubytovanie pre páry alebo kamarátov.
 • Pri odchode vám vrátime „nespotrebované“ nájomné.
 • Ubytovanie v tesnej blízkosti dopravného spojenia.
 • Sme nápomocní vám poradiť a pomôcť v bežných záležitostiach.
 • Údržbu na domoch sa snažíme riešiť rýchlo a k obojstrannej spokojnosti, zaisťujeme cez našich údržbárov, poprípade majiteľa domu.
 • Odvezieme Vás z letiska Stansted, po dohode z letiska Heatrow, Luton a Gatwick

Ako to funguje po prílete?

Po príchode sa dostavíte do našej kancelárie, kde s vami spíšeme zmluvu o ubytovaní a zoznámime vás s jej obsahom. Ďalej vám vystavíme Proof of Address. Zodpovieme vaše prípadné otázky. Poradíme vám, ako si zariadiť NIN a bankový účet. Potom nám zaplatíte depozit (kauciu) vo výške £ 150 (£ 90 vratných pri dodržaní 14 dňovej výpovednej lehoty, £ 60 administratívny poplatok) a nájom v minimálnej výške dvoch týždňov. Platbu môžete vykonať aj v českých korunách alebo eurách, odporúčame však platiť v librách. Následne obdržíte posteľnú bielizeň a odvezieme vás na miesto vášho ubytovania.

Ako si rezervovať ubytovanie v Londýne?

Stačí vyplniť rezervačný formulár, uhradiť rezervačný poplatok 30 EUR a ubytovanie pre vás bude zarezervované. Všetky potrebné inštrukcie vám zašleme e-mailom po vyplnení rezervačného formulára. Storno rezervácie po zaplatení: Pokiaľ si budete z akéhokoľvek dôvodu priať zrušiť svoju rezerváciu ubytovania, vrátime vám rezervačný poplatok na základe toho, s akým časovým predstihom nám storno oznámite. Ak nám zrušenie rezervácie oznámite aspoň 30 dní dopredu, vrátime vám 90% rezervačného poplatku, do 7 dní 50% rezervačného poplatku, do 3 dní 30% rezervačného poplatku. Vzhľadom k fluktuácii sme vám schopní oznámiť presnú adresu vášho bývania tri dni až týždeň pred vaším príletom. V prípade, že si nájdete prácu v blízkosti iného nášho ubytovania, radi vás v rámci našej spoločnosti zadarmo presťahujeme na vami vybraný dom.

cerny@freshservices.czUbytovanie v Londýne